• Цената е намалена.
  • Свеж
Нордиските стил ПВЦ хартија студија маса Светилка за статистика Led табела светлина Bedlamp работа светилка AbajurLiving Соба Спална соба E14 led Светилка за читање

Нордиските стил ПВЦ хартија студија маса Светилка за статистика Led табела светлина Bedlamp работа светилка AbajurLiving Соба

 
DEN 10080.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
6-10W
Стил:
Јапонија Стил
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Shadeless
Материјал:
ПВЦ
Боја На Каросеријата:
Слонова коска
Техника:
Преку Резбани
Примена:
Студија
рамка боја:
Сребро.
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Гаранција:
2
Број На Модел На:
yimeigao-10299
Напон:
110V,220V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,LVD,RoHS
Тело Материјал:
ABS,Железо,ПВЦ
Тип На Објект:
Табела Светилки
Приклучоци:
Велика БРИТАНИЈА приклучокот,НИ приклучокот ,АУ приклучокот,ЕУ приклучок
Карактеристики:
свадба маса светилка,маса светилка
Напон:
110-240V

Поврзани производи