• Цената е намалена.
  • Свеж
2200mAh За Cubot GT99 Батеријата Batterie Bateria Cubot P5 Батеријата

2200mAh За Cubot GT99 Батеријата Batterie Bateria Cubot P5 Батеријата

 
DEN 221.76

Стока
Во продавницата


2200m Ah За Cubot GT99 Батеријата Batterie Bateria Cubot P5 Батеријата
1. Објектот ќе биде предаден во 1-2 работни дена по приемот на плаќање,
2. Бесплатен превозот : Ние обично Брод од страна на Шведска пост воздух пошта, тоа ќе трае 15-60 дена .
3. Од express : Обично е DHL , Треба дополнителни трошоци , времето за Испорака е 3-10days
4. Враќање : Ако се задоволи со стоката , Можеме да го прифатиме врати во 7 дена .
1.Клиентите 's рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или negatve повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
1.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход,ако има ќе биде,јас ќе се потрудиме за да се избегне тоа и известување на нашите клиенти.
2.Па за нашите меѓународни налози,можеме да преземе никаква одговорност за ненавремено пристигнувања,обичај одложувања или holdups


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
gt99
Компатибилен Бренд:
Cubot
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR
Компатибилни модели на телефони:
Cubot GT99 P5
Капацитет:
2200MAH
Стандарден Напон:
3.7 V
БАТЕРИЈАТА ГОЛЕМИНА:
Исто како и Оригинална големина

Поврзани производи