• Цената е намалена.
  • Свеж
5pcs Бог на богатство Собираат couplet Нова Година копчето за пролетниот фестивал couplets врата копчето налепници партија хотел Дома Декорација

5pcs Бог на богатство Собираат couplet Нова Година копчето за пролетниот фестивал couplets врата копчето налепници партија хотел

 
DEN 952.32
DEN 952.00

Стока
Во продавницата

ве молиме изберете моделот што го сакате , ако не, брод по случаен избор.Вашата цел ќе биде предаден, и да излезе со Продавачот за Испорака Метод или Кинески пост обичен мал пакет плус Без Следење на Број и ќе добиете вашите производи, во рамките на 20-60days, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо,ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас . Вештачки мерење ,постои 1-3 CM мерење грешки,ве молиме да се разбере. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
За НАС :
1. Вештачки слики , различни компјутерски приказ на ликвидност,се земе материјалот објект како стандард.ви благодариме
2.3 M : 19*107cm 14.на кинески воздух пошта е за 9-30 работни дена.ви благодариме
2.5*27 Cm
3 M : 193*30.2 M 27*171cm 22*44cm
3 M 31*200cm 22*44cm
Клаузула : брод по случаен избор.Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации, Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 20 бизнис дена, за ЕМС/DHL воздух mail, тоа не е примено по околу 15 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .ви благодариме
6. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа.во нормален, на DHL/EMS/UPS/ Посветена линија воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days.различни производ серија , бојата или пакет може да биде мала разлика ,благодарам ,
Бог на богатство Собираат couplet Нова Година копчето за пролетниот фестивал couplets врата копчето налепници партија бар хотел Дома Декорација
Модел : 1.
Материјал : Обложена хартија
PS : 1.
Материјал : Собираат хартија
PS : 1.6 M 22*140cm 22*44cm
2.Ние нудиме cusomizing услугата,може да се прилагодите на логото и на зборови,па дури и само 1pcs ,ве молиме да се поврзете со нас за да го прашам детали , благодарение
3.ве молиме изберете моделот што го сакате , ако не, случајно бродот
Големина детали :
Големина : couplet (должина*широк) Хоризонтална серија(должина*широк)
1.Ако шпедиција не бродот на iterms на вашата земја ,Контактирајте со нас преку е-маил или на разговор. Вештачки мерење ,постои 1-3 CM мерење грешки,ве молиме да се разбере. ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас . (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
Големина детали :
1. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Answer : ___________________________ Note :
1)Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
партија бар хотел windows Дома Декорација партија подарок корист Обложена хартија Нова Година копчето за пролетниот фестивал couplets вратата налепници
Модел : 1.
2)Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена.5 cm
Клаузула : брод по случаен избор.ако сакате да го користите EMS, DHL, FEDEX, UPS-от брод начин , ве молиме да се поврзете со нас да побарате цена детали со попуст.


Карактеристики на производот

Шема:
Полна Боја
Повод:
Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Нова Година
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Кинеската Нова Година не-плетени couplet
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Големина:
L
Материјал:
Не-плетени Ткаенини

Поврзани производи