• Цената е намалена.
  • Свеж
Dragon Ball Z Bulma Секси пижами Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

Dragon Ball Z Bulma Секси пижами Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

 
DEN 1189.92
DEN 857.00

Стока
Во продавницата


Производ Висина : Околу 12 CM
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html


Карактеристики на производот

боја:
без мало кутија, со мало поле
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Димензии:
13cm
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 3-годишна возраст да се игра
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
LH0000922223OP
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
13cm

Поврзани производи