• Цената е намалена.
  • Свеж
За Huawei М2-A01W М2-A01L A04L плоча приклучен кабел екран кабел

За Huawei М2-A01W М2-A01L A04L плоча приклучен кабел екран кабел

 
DEN 1007.04
DEN 765.00

Стока
Во продавницата


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:

Поврзани производи