• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил led Сијалица Светла за Магла Двојна Боја Флеш автомобили H3 H8 H11 9005 HB3 HB4 9005 9006 H27 880 881 6000k Белата Сино Жолта 30W

Автомобил led Сијалица Светла за Магла Двојна Боја Флеш автомобили H3 H8 H11 9005 HB3 HB4 9005 9006 H27 880 881 6000k Белата

 
DEN 950.40
DEN 694.00

Стока
Во продавницата


Автомобил led Сијалица Светла за Магла Двојна Боја Флеш автомобили H3 H8 H11 9005 HB3 HB4 9005 9006 H27 880 881 6000k Белата Сино Жолта 30 W
Функција
1. Приклучок : H11 H8 универзална / H1 / H3 / H7 / 880 881 УНИВЕРЗАЛНА / 9005 9006 УНИВЕРЗАЛНА
2. Дизајн : Помала големина МОЖЕ да се КОРИСТИ СЕ СИТЕ за во автомобил
Добар материјал За Воздухопловство алуминиум
Луксуз и врвот одделение дизајн, мода и роман изглед
3. Осветленост : Супер посветла 30 W 8000 LM/пар. најсветлиот на сите магла светлина
4. Двојна боја : бела и жолта боја / бела и сина боја / бела и мраз сина
5.Се Користи За Магла Светлина ,
6.Промена на бојата : вклучи и повторно се
Пакување вклучуваат : 2 парчиња


Карактеристики на производот

боја:
бела и мраз, сина, бела и сина, бела, бела и златна, сина, мраз сина, златна, розова, бела флеш, сина флеш, мраз сина флеш, златен флеш, розова флеш
Тип Socket:
H11 H8 H9 универзална, H3, H27 880 881, 9005 9006 универзална
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
Универзална
Лер Зрак Тип:
место
Бренд Име:
BRIDAY
Автомобил модел:
за сите
Напон:
12V
Wattage:
30W
Тип На Сијалица:
H3 H11 H8 9005 9006 881
Чип Собранието Тип:
SMD
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Температура На Боја:
6000K
Напон:
12v
ip камери 1080p wifi:
правец на ветер
Usage4:
Дење Работи Светла
боја:
бела сина мраз сина златна розова
Функција:
Флеш/Двојна боја

Поврзани производи