• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Додатоци Авто Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Налепница за Мерцедес Бенц Smart Forfour Fortwo Forstars Escooter Brabus

Автомобил Додатоци Авто Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Налепница за Мерцедес Бенц Smart Forfour Fortwo

 
DEN 239.52
DEN 160.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики : •4 парчиња/сет за автомобил • Големина на : внатрешен дијаметар од 7 mm ,надворешен дијаметар 11 мм •Материјал : не ' рѓосувачки челик •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен • Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Карактеристики на производот

Бренд Име:
QYJSD
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
За Smart

Поврзани производи