• Цената е намалена.
  • Свеж
За Samsung Галакси J5 година J510F J510 Случај Луксузни 3D Стил Capa Силикони TPU Покритие За Coque Samsung J5 Година J5 6 на Телефон Случаи

За Samsung Галакси J5 година J510F J510 Случај Луксузни 3D Стил Capa Силикони TPU Покритие За Coque Samsung J5 Година

 
DEN 120.96
DEN 84.00

Стока
Во продавницата

За Samsung Галакси J5 2016 година J510 F J510 Случај Луксузни 3 D Стил Capa Силикони TPU Покритие За Coque Samsung J5 2016 Година J5 6 на Телефон Случаи
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 6% попуст ако купуваат 4 Парчиња
1 .100% Сосема Нов
2.Материјал : Мека TPU Силикони Задниот Поклопец
3.Компатибилен Телефон M odel : За Samsung Галакси J5 2016 година
4.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.
5.Совршено одговара на обликот.
6.Издржливи и перат.
7.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од s cratched и штета.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .


Карактеристики на производот

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Водоотпорен,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Ткаеше,Егзотични,Апстракт,Геометриски,Животински
Големина:
5.2'' For Samsung Galaxy J5 2016
Карактеристики:
Ултра Тенок Мека Обезмастено Симпатична 3D Мода
Материјал:
Ултра Тенок Меки Силиконски TPU
дизајн:
3D Слика Ткаеше Симпатична Мачка на Животните
Времето на пазарот:
Декември 14, 2017
Тежина:
About 30g
квалитет:
100% сосема нов и висок квалитет
Услуга:
Најдобра услуга за да служат
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи & Задниот Поклопец & Fundas & Coque & Capa
боја:
25 Модели Насликани Бои за Избор
Компатибилни модели:
За Samsung Галакси J5 2016 Година
За Samsung Галакси J5 2016 Година:
Компатибилни модели

Поврзани производи