• Цената е намалена.
  • Свеж
ЏИН&JU ТОПЛА ПРОДАЖБА Мини Велосипед Дизајн Два Боја Lapel Pin Brooch Господин Мажите Накит Сребро & Злато Боја За Мажите

ЏИН&JU ТОПЛА ПРОДАЖБА Мини Велосипед Дизајн Два Боја Lapel Pin Brooch Господин Мажите Накит Сребро & Злато Боја За Мажите

 
DEN 220.32
DEN 196.00

Стока
Во продавницата


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
џин&ju
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LEPC0119-Велосипед
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Велосипед
Повод:
Годишнината/Партија/Подароци/Свадбена/Ангажирање/Банкет/Proms
Главната Метали Боја :
Сребрена Боја/Златна Боја
Подароци За:
Секој/Мајка/Татко/Љубители/Најдобри Пријатели/Маж/Себе
Состојба:
најновите
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
позлата:
Имитација Родиум/Имитација Злато
квалитет:
Висок квалитет
Име на производ:
Велосипедот Дизајн Брошеви
Тип На Објект:
Брошеви Lapel Pin

Поврзани производи