• Цената е намалена.
  • Свеж
Ретро Сина Камен Симпатична Був Обетки за Жените Трендовски Личност Прекрасна Животни Големото Око Був Кристал Капка Обетки

Ретро Сина Камен Симпатична Був Обетки за Жените Трендовски Личност Прекрасна Животни Големото Око Був Кристал Капка Обетки

 
DEN 96.00
DEN 83.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
E290
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
АЛИСА ВАНГ
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумски+Камен
боја:
Антички сребрен+сина
Големина:
About 3.3cm*1.8cm
Тежина:
About 11g/pair
Пакување:
1 пар/opp вреќа
Брза испорака:
Цел>120usd бесплатен превозот од DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИ...
Тип:
симпатична був обетки
Одговара:
обетки за жени
Шема:
Сини Обетки Камен
Стил:
кристал капка обетки

Поврзани производи