• Цената е намалена.
  • Свеж
Деца Професионални Фудбалски Чорапи Со Врвен Квалитет Фудбал Дебели Antiskid Фудбал Коленото Високо Момче Обука На Фудбалот Долго Порибување На Децата

Деца Професионални Фудбалски Чорапи Со Врвен Квалитет Фудбал Дебели Antiskid Фудбал Коленото Високо Момче Обука На Фудбалот Долго

 
DEN 383.52
DEN 211.00

Стока
Во продавницата

Децата Фудбал / Фудбал Чорапи Материјал : Spandex & Полиестер
Бесплатни големина : Евро 31-37 (205-235mm) Карактеристики : Абсорбента. Дише.Топла Боја На Екранот
Плаќање
ние прифатени зачувам плаќање.
Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се стави на ред, парите е пренесување во Зачувам , не нашата сметка .
Испорака
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рамките на 1-7 работни дена по добиено вашето плаќање преку Кина Пост.
тоа нормално се зема 15-45 работни дена по пристигнувањето.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS и Fedex експрес испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР. е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат.)
Внимание :
Ве молиме вклучувајќи ги следниве информации со вашата исплата :
Вашето целосно име
Вашата целосна и точна адреса и пост код
Телефонски број (поштата бара клиенти телефонски број за меѓународен испорака)
Враќање и Замена
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат .
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари.
Повратни информации
ние го цениме вашиот бизнис , ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации , и ние ќе го прават истото за вас . ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред delivey.
Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи , а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи . ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати . ние ќе се обезбеди целосна адреса.
Ако нешто е незадоволителен , ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот . тоа е наше задоволство да се поправи тоа.


Карактеристики на производот

боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Црвена, Жолта, Бела, Небото Сино
Бренд Име:
HOVFITNESS
Пол:
Момчиња
Спорт Тип:
работи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Колено-Висок
Број На Модел На:
промоција 01
боја:
8 бои
Пол:
Момчиња, Девојки
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Дебелина:
Дебели
Стил:
Полна Боја

Поврзани производи