• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригинални Резервни за Meizu meilan 3 BT68 Батеријата 2800mAh Паметен Мобилен Телефон за Meizu meilan 3 BT68 + Во парк+ Следење Без

Оригинални Резервни за Meizu meilan 3 BT68 Батеријата 2800mAh Паметен Мобилен Телефон за Meizu meilan 3 BT68 + Во парк+ Следење

 
DEN 325.44

Стока
Во продавницата

100% Оригинални Резервни за Meizu meilan 3 BT68 Батеријата 2800m Ah Smart Mobil e Телефонот за Meizu meilan 3 BT68 + Бесплатен Превозот+ Следење Нема+ Во Парк
Компатибилен Телефон : за Meizu meilan 3 BT68 паметен телефон
Напон : 3.8 V
Капацитет : 2800m Ah
Претпазливост : 1.Не расклопување на батеријата 2.Може да полначот користете го наведени од страна на оригиналниот производител 3.Не дозволувајте им на батеријата греење или во близина на извор на пожар 4.Може да не дозволувајте металните производи контакт или краток спој electrode
5.За да се избегне поставување на премногу топли (над 60 целзиусови степени) во влажни или корозивни средини


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
за Meizu meilan 3 BT68
Компатибилен Бренд:
Meizu
Име:
UVR

Поврзани производи