• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил оригинални додатоци серво волан пумпа 1377175 1459739 1838979 1539862 одговара на ford

автомобил оригинални додатоци серво волан пумпа 1377175 1459739 1838979 1539862 одговара на ford

 
DEN 4080.00

Стока
Во продавницата


автомобил оригинални додатоци серво волан пумпа 1377175 1459739 1838979 1539862 одговара на ford
Објектот спецификите
Бренд Име : topmomota
Тип : серво волан пумпа
Големина : стандард големина
Состојба : нова
ОЕМ БР. : 1377175
1459739
1838979
1539862
6 G91-3 A696-AE
6 G91-3 A696-AG
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Ford
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Сместување : посветени,две долги дупка позиционирање
постави високи 4 MM
Појас макара : 122.5-6 слот,на површината на забот 26 MM
Во цевката : посветена
Максимум притисок : 9-9.5 бар
Контрола на проток : 6.5-7 L/min
Опис
GALAZH 2.0 AOWB 06/05 - / GALAZH 2.3 SEWA 07/07 - / S-MAX 2.0 Flexifuel TBWB S-MAX 2.0 AOWB S-MAX 2.3 SEWA
Објектот Слики
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.


Карактеристики на производот

Осветленост Дел Број:
1459739
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
алуминиум, sintered алуминиум, железо
Објектот Должина:
20cm
Другиот Дел Број:
1838979
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
topmomota
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
20cm
Производителот Дел Број:
1377175

Поврзани производи