• Цената е намалена.
  • Свеж
LANZYO 925 Sterling Silver Прстени Природни Обоени скапоцен камен парична Казна Накит вода капка 2018 Нови модерни Прстени се отвори прстени j040601agc

LANZYO 925 Sterling Silver Прстени Природни Обоени скапоцен камен парична Казна Накит вода капка 2018 Нови модерни Прстени се

 
DEN 2832.00

Стока
Во продавницата


Опис На Производот
Бренд
LANZYO
Gemstones Материјал
Обоени скапоцен камен
Турмалин
Citrine peridot
Метали Тип
925 Sterling Silver
Скапоцен Камен Димензии (Приближни)
4*6mm
Метален Стандард За Печат
S925
Answer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.
прстени за Жена
Технологија
Sterling silver занает . 925 Фунта Сребро со Злато не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Кристално
Сертификат Број:
Никој
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
j040601agc
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
Lanzyo
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Поврзани производи