• Цената е намалена.
  • Свеж
4pcs Вратата Налепници Карбонски Влакна Автомобил Scuff Плоча налепница VTS Винил налепница Спорт Трки За Citroen C3 C4 C5 C6 C8 XSARA Picasso

4pcs Вратата Налепници Карбонски Влакна Автомобил Scuff Плоча налепница VTS Винил налепница Спорт Трки За Citroen C3 C4 C5 C6

 
DEN 576.00
DEN 490.00

Стока
Во продавницата

4pcs Вратата Налепници Карбонски Влакна Автомобил Scuff Плоча налепница VTS Винил Decal налепница Спорт Трки За Citroen C3 C4 C5 C6 C8 XSARA Picasso Авто Дел Автомобил Модел : За Citroen C3 C4 C5 C6 C8 XSARA Picasso
1.боја : црна, сребрена црвена сина
2.Пакет : 4pcs автомобил вратата sill(2 парчиња за Пред врата+2 парчиња за задната врата)
3.Материјал : 4 D карбонски влакна налепница
спецификација : име на производ : панел чекор заштитник guard задна врата : за 26cm пред врата : за 48cm Функција : Апсорбира влијанија и го спречува гребнатини. Може да ги покрие постојните гребнатини, им даде на вашиот автомобил девојче стил. Може ефикасно да се заштити работ на надворешната Врата Sill Плоча , за да се спречи триење нула lnstallation е многу лесно. тоа се лепило на грбот. кога ќе го инсталирате налепница (можете да го посипете некои вода на задната страна од етикетата потоа можете да се движите налепници слободно да се избегне донесувањето на wrongposition )


Карактеристики на производот

Бренд Име:
MAIZHI
Година:
0880
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
карбонски влакна налепница
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Поврзани производи