• Цената е намалена.
  • Свеж
ZG 2018 Жените Кожа Кристал Нараквица со Врвен Квалитет трговија на Големо Накит за Жените

ZG 2018 Жените Кожа Кристал Нараквица со Врвен Квалитет трговија на Големо Накит за Жените

 
DEN 220.80
DEN 188.00

Стока
Во продавницата


1. Било какви прашања за превозот, ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори ПОБРЗО. 2.Dropshipping е добро прифатени. Ние сме отворени премногу сето ова вид на selllers. Попуст ќе бидат понудени ако количината е извонреден. 3.Custome дизајни се добредојдени. Како фабрика, ние може да се направи прилагодено нарачки започнете со мали MOQ. 4.Најчесто нарачки ќе бидат испратени во 2 дена. Купувачот ќе биде кажано ако предмети е надвор од акциите. 5.Вашите 5 ѕвезда повратни информации ќе бидат високо ценети. Тоа е најважниот дел за нас. Ве молиме дозволете ни да знам дали постои било каков проблем на вашиот пакет. Нашиот тим ќе се справи со тоа брзо и направи нешто за доброто на купувачот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
002
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
љубителите'
Материјал:
Предиво
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Бренд Име:
zg
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
--
is_customized:
Yes
Должина:
38CM
Стил:
Чешка
Тежина:
22g

Поврзани производи