• Цената е намалена.
  • Свеж
VODOOL 58mm Универзална 304 од не ' Рѓосувачки Челик Авто Издувните Совет Electroplated Зезнав На Автомобил Пригушувач Цевка Автомобили Додатоци

VODOOL 58mm Универзална 304 од не ' Рѓосувачки Челик Авто Издувните Совет Electroplated Зезнав На Автомобил Пригушувач Цевка

 
DEN 444.48
DEN 369.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Направени на 304 нерѓосувачки челик;
Лесно зезнав на инсталација;
Electroplated процес;
Зголемување на притисок и намалување на бучава;
Спецификации :
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Должина : 140mm/5.51"
Тежина : 204g
Дијаметар : 58mm/2.28"
Применливи модели : универзална
Инсталирање метод : зезнав на
1 x Автомобил Задните Издувни Цевки Опашка Пригушувач Совет
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VODOOL
Материјал Тип:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Монтажа Позиција:
Задните
Тип:
Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
179912
Производителот Дел Број:
Лесно зезнав на инсталација
Другиот Дел Број:
Electroplated процес
Специјални Функции:
Зголемување на притисок и намалување на бучава

Поврзани производи