• Цената е намалена.
  • Свеж
Вашето Пријателство Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Деца Божиќ Забава Декорација Материјали

Вашето Пријателство Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Деца Божиќ Забава

 
DEN 133.92
DEN 120.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 11*16cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Јасно Печат


Карактеристики на производот

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
ZLDECOR
Број На Модел На:
18011609
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Големина:
11*16cm
Пакување:
1set

Поврзани производи