• Цената е намалена.
  • Свеж
Аниме Манга Алиса Во земјата на Чудата ги Красат Плоштадот Крпа 35x35cm 001

Аниме Манга Алиса Во земјата на Чудата ги Красат Плоштадот Крпа 35x35cm 001

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата


Примерок детали :Карактеристики на производот

Големина:
35x35cm, 50x50cm
Расположливиот:
No
Обликот:
Плоштад
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Апсорпција:
15s-20
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Gaumbauer
Стил:
Аниме
Број На Модел На:
Аниме
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
красат
Функција:
no

Поврзани производи