• Цената е намалена.
  • Свеж
Ruoru Бренд за Облека, Плус Големина S-4XL Мажите Поло Маица Мажите Бизнис и Неформални Солидна Машка Поло Маица Кратко Sleeve Дише Polos

Ruoru Бренд за Облека, Плус Големина S-4XL Мажите Поло Маица Мажите Бизнис и Неформални Солидна Машка Поло Маица Кратко Sleeve

 
DEN 768.48
DEN 469.00

Стока
Во продавницата


Големина на Градите Рамо Должина на Ракав Предлага Висината Предложи Тежина cm / инчен cm / инчен см / во ch c m / инчен килограми/Кг S
9 2cm
36.2 "
42cm
16.5"
18.5 cm
7.2"
63cm
24.8"
155~160cm
5'1" ~ 5'3"
4 0 ~ 5 0 килограми
88~110lbs M
9 6cm
37.8"
43cm
16.9"
1 9cm
7.4 "
65cm
Беа 25,5"
160~165cm
5' 3" ~ 5'5"
45~55kgs
99~L 120lbs
1 0 0cm
39.3"
44cm
17.3 "
19.5 cm
7.6"
67 cm
26.3"
165~170cm
5'55' '~5'7"
50~60kgs
110~130lb s XL
1 0 4cm
40.9"
45см
1 7.7"
20cm
7.8"
69cm
27.1"
170cm~175cm
5'7"~5'9"
60~70kgs
130~155 lbs XXL
10 8cm
4 2.5"
46cm
18.1"
20.5 cm
8.0"
71cm
27.9"
175cm~180cm
5'9"~5'11"
70~80kgs
155~ 175lbs XXXL
11 2cm
44. 0"
47cm
18.5"
21cm
8.2"
73cm
28.7"
180 см~185cm
5'11"~6'1"
80 ~90kgs
175 ~200lbs 4 XL
11 6cm
45.6 "
48cm
18.8"
21.5 cm
8. 4"
74cm
29.1"
185cm~190cm
6'1"~6'3"
90~100kgs
200 ~220lbs


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Брз Сува
Стил:
Повик
Бренд Име:
RUORU
Боја Стил:
Цврста

Поврзани производи