• Цената е намалена.
  • Свеж
Уметноста 12X24mm 925 Sterling Silver Зелена Marcasite Прстен Големина 7/8/9/10

Уметноста 12X24mm 925 Sterling Silver Зелена Marcasite Прстен Големина 7/8/9/10

 
DEN 624.00
DEN 530.00

Стока
Во продавницата

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JINHONGBO
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
005
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Површината Ширина:
12*24mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи