• Цената е намалена.
  • Свеж
MTKRACING За Веспа GTS GTV 3Vie Мотоцикл Потпирачот Продолжување Плоча Нога Страна Стојат Зголемување Подлога

MTKRACING За Веспа GTS GTV 3Vie Мотоцикл Потпирачот Продолжување Плоча Нога Страна Стојат Зголемување Подлога

 
DEN 959.52
DEN 883.00

Стока
Во продавницата

Материјал : Алуминиум Легура На двојното oxidation Foot Страна Стојат Продолжување Плоча Подлога За Веспа GTS GTV 3 Vie


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MTKRACING
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC
Објектот Тежина:
0.2kg
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
GTS GTV
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Поврзани производи