• Цената е намалена.
  • Свеж
2Pieces Антички Стил Бакар Шише Вино во Облик на Кабинетот Гардероба Вратата Фиока Повлече Справи со Притисокот Knob

2Pieces Антички Стил Бакар Шише Вино во Облик на Кабинетот Гардероба Вратата Фиока Повлече Справи со Притисокот Knob

 
DEN 206.40

Стока
Во продавницата


Опис : - Мода и уникатни Црвено Вино Шише во облик на дизајн.
- Погодни за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, итн.
- Елегантен се повлече knob е совршен за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба итн.
- Промена на изгледот и чувството на секоја соба со кабинети или фиоки.
- Декоративни фиока повлече knob е направена во традиционален стил. Домот фиока повлече knob е сигурно да се донесе еден допир на убавината на вашиот дом. Овој кабинет се справи со knob ќе им помогне на стилски и комплетен изглед за вашиот кабинет, фиока, отпадоци, салон, итн.
Спецификација : - Големина (L x W x H) : Прибл. 106 x 29 x 35mm/ 4.17 x 1.14 x 1.38"
- Теренот Дупки : Прибл. 64mm/ 2.52"
- Завртка Дупка Со Дијаметар : Прибл. 4mm/ 0.16"
- Материјал : Цинк легура
- Боја : Како на сликата шоу
Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Повлече Справи Со Knob 4 Парчиња Монтажа Завртка


Карактеристики на производот

боја:
бронза
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
AL01230623
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
Baoblaze

Поврзани производи