• Цената е намалена.
  • Свеж
GREENHOW Златна Фолија Декоративни Хартија Washi Лента Лист Цвет Азбука Ѕвезди Маскирање Лента За Лепило Diy Scrapbooking 3100B

GREENHOW Златна Фолија Декоративни Хартија Washi Лента Лист Цвет Азбука Ѕвезди Маскирање Лента За Лепило Diy Scrapbooking 3100B

 
DEN 108.48

Стока
Во продавницата

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 15mm*5m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др. Answer : ___________________________ Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!


Карактеристики на производот

Тип:
селотејп
Бренд Име:
GREENHOW
Број На Модел На:
3100
Селотејп Тип:
washi лента
Големина:
15mm *5m
Материјал:
Хартија
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента

Поврзани производи