• Цената е намалена.
  • Свеж
Волнени капути женски 2018 нови жените зимска јакна дами долги и дебели волнени грб темперамент црна згусне топло волнени грб женски

Волнени капути женски 2018 нови жените зимска јакна дами долги и дебели волнени грб темперамент црна згусне топло волнени грб

 
DEN 9504.00
DEN 4847.00

Стока
Во продавницата


Име на производ : Волнени капути женски 2018 нови жените зимска јакна дами долги и дебели волнени грб темперамент црна згусне топло волнени грб женски


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Z072
Декорација:
Sequined,Батон,Џебови,Spliced
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Волна, Полиестер
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
YAGENZ
Затворање Тип:
Двојно Гради

Поврзани производи