• Цената е намалена.
  • Свеж
Marlaa Стакло Стил Помошни светлина Трим прстен за 4.5 инчен light '06 FLST '94-'17 FLSTC, '94-'97 FLSTN 4.5 Магла Светлина Трим Прстен

Marlaa Стакло Стил Помошни светлина Трим прстен за 4.5 инчен light '06 FLST '94-'17 FLSTC, '94-'97 FLSTN 4.5 Магла Светлина Трим

 
DEN 1190.40

Стока
Во продавницата

Marlaa Стакло Стил Помошни светлина Трим прстен за 4.5 инчен магла light '06 FLST, '94-'17 FLSTC, '94-'97 FLSTN
4.5" Магла Светлина Трим Прстен
Пакетот Вклучува : Само 2 парче 4.5 Инчен Трим Прстен ( Тоа не вклучуваат магла светлина). Одговара на рамни леќи се претвори сигнали на задниот дел на '06 FLST, '94-'17 FLSTC, '94-'97 FLSTN и на предниот и задниот дел на '14-подоцна FLHR, FLHRC и '88-'13 Туринг (освен FLHRS, FLHX и '04-'13 FLTR) модели. Исто така, FL се вклопува Софтејл® модели со преден Пак Сигнал Релокација Комплет P/N 68413-99 или 68412-99.
ОЕМ : 61400293 69733-05
Големина : 4.5 4.5 инчен"
Модел : Стакло Стил 4.5 инчен Магла Светлина Трим Прстен
Боја : Хром/ Црна
Гаранција : 1 година
Материјал : Алуминиум
За Нас :
Превозот
1) стоката се превезува од страна на international express(DHL, UPS-от, FEDEX,ARAMX,ТНТ,EMS, итн) или Кина пост воздух mail времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод.
2) Увозните давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки. но ние не си дозволат било какви трошоци за клиентите увозни давачки. Ве молиме забелешка нас колку треба да биде ценет доколку ви треба.
3) 3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме да го промени за прв пат пред да плаќаат.
Гаранција & Врати 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме да ни остават добар фидбек, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
4. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Повратни информации ве Молиме да ни остават позитивен фидбек по задоволително прием на објектот. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации.


Карактеристики на производот

Име На Модел:
4.5 Магла Светлина Трим Прстен
Бренд Име:
Marlaa
Тип На Објект:
светилка носителот
боја:
Хром / Црна
Големина:
4.5 inch
Име На Модел:
4.5 магла светлина трим прстен
ОЕМ:
61400293 69733-05
Гаранција:
1 година

Поврзани производи