• Цената е намалена.
  • Свеж
издржливи авто управувачкиот систем 57100-1E000 серво волан пумпа користи за hyundai акцент

издржливи авто управувачкиот систем 57100-1E000 серво волан пумпа користи за hyundai акцент

 
DEN 4080.00

Стока
Во продавницата

издржливи авто управувачкиот систем 57100-1 E000 серво волан пумпа користи за hyundai акцент Објект спецификите
Бренд Име : topmomota
Тип : серво волан пумпа
Големина : стандард големина
Состојба : нова
ОЕМ БР. : 57100-1 E000
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Hyundai акцент
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Објектот Слики
Нашите Assemblying Линија
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.


Карактеристики на производот

Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
алуминиум, sintered алуминиум, железо
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
topmomota
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
57100-1E000
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
20cm
Hyundai Модел:
Акцент

Поврзани производи