• Цената е намалена.
  • Свеж
25PCS Plumeria Хавајски Вештачки Цвеќиња ЈП Пена Цвеќиња Бела Frangipani Јајце Цвеќиња DIY Занает Свадба Декорација Материјали

25PCS Plumeria Хавајски Вештачки Цвеќиња ЈП Пена Цвеќиња Бела Frangipani Јајце Цвеќиња DIY Занает Свадба Декорација Материјали

 
DEN 132.00
DEN 125.00

Стока
Во продавницата


Опис На Производот
25 PCS Plumeria Хавајски Вештачки Цвеќиња ЈП Пена Цвеќиња Бела Frangipani Јајце Цвеќиња DIY Занает Свадба Декорација Материјали
Дијаметар : За 4cm/6cm(1cm=0.4 инчи)
Материјал : Пена
Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .ако сакате мешани бои,ве молиме, изберете мулти боја,а потоа оставете порака за да нè за бојата што сакате.
Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2). Ако сакате да се измеша нарачки, pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
1). Предмети се испраќаат само по уплата.
2). Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од ЕМС или DHL бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
1). Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2). Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay,Carta Si,4 B Поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
1). Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена.
2). Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
1). Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2). Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3). Pls не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Tissy
Повод:
Партија
Број На Модел На:
K1113-25
Стил:
Цвет
Материјал:
пена
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
plumeria frangipani
Име:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
пена
Количина:
25pcs
Состојба:
100%висок квалитет
Повод:
Свадба,Забава,Домашна
NO:
Кен-010
боја:
Бела Жолта

Поврзани производи