• Цената е намалена.
  • Свеж
3550mAh HB416683ECW Батеријата За Huawei Google Nexus 6P 6 плус H1511 H1512 дојде со батерија налепница

3550mAh HB416683ECW Батеријата За Huawei Google Nexus 6P 6 плус H1511 H1512 дојде со батерија налепница

 
DEN 295.68

Стока
Во продавницата


3550m Ah HB416683 ECW Батеријата За Huawei Google Nexus 6 P 6 плус H1511 H1512 дојде со батерија налепница


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
Huawei
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Број На Модел На:
За Huawei Google Nexus 6P 6 плус
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR

Поврзани производи