• Цената е намалена.
  • Свеж
6 Пар Мажите е Смешно Шарени Чешлани Памучни Чорапи Антибактериски deodorant Фустан Обичните членови на Екипажот Чорапи Среќен Чорапи Свадба Подарок

6 Пар Мажите е Смешно Шарени Чешлани Памучни Чорапи Антибактериски deodorant Фустан Обичните членови на Екипажот Чорапи Среќен

 
DEN 1761.60
DEN 1374.00

Стока
Во продавницата


*Материјал : памук *Големина : Слободен Големина (38-43 CN) *Боја : 1 Боја *вклучува : 6 компјутери Чорапи *Пакет : Opp вреќа
ЗА ПРЕВОЗОТ
Обично ние ги испратите вашите парцели со Aliexpress службен превозот метод "e Packet/Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта", Која е најсигурен превозот метод кој обезбеди во светот испорака.
Нормално, ние ќе ги прогласи пониска цена на фактура/сметка за да се избегне царинската даноци за вас, превозот начин наведени погоре, обично се ослободени од данок. Ако постојат царински давачки, ќе треба да платат за тоа. Ние нема да сноси какви било царински даноци. Ако имате посебни барања, ве молиме оставете порака за нас.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Откако ќе се плати за цел, Aliexpress ќе примите вашата исплата во рок од 24 часа (Нормално), ние ќе ја процесира вашата нарачка еднаш Aliexpress имаат примено вашето плаќање.
ЗА ПОТВРДА
1. Ве молиме осигура ПРИМАЧОТ ИМЕ, АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се сите точни, Ние нема да прифати наплата или спор поради погрешно приемот информации. Руски клиенти, ве молиме оставете Име и презиме.
2. Знак По Проверка.
Ве молиме отворете парцела во пост човек присуство, ако пратката е оштетена или не објектот ќе нареди, ве молиме да ги фотографиите веднаш, вклучувајќи ги и сите на адреса етикети, пакет на услуги и предмети што сте го добиле. НЕ се фрли на пакет далеку! Тоа е многу важно!
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди
Објектот како descried : 5 ѕвезда
Комуникација : 5 ѕвезда
Превозот брзина : 5 ѕвезда
Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти, ве молиме да ни остават 5 Ѕвезди оценка откако ќе ја прими пратката, ви благодариме за вашата поддршка !
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ви посакувам среќен шопинг !


Карактеристики на производот

Големина:
38-44
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
Uffpc
Број На Модел На:
UFFPC-KD1786
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели

Поврзани производи