• Цената е намалена.
  • Свеж
3D Печатач Дел Материјал за Откривање на Модул За Lerdge Одбор 1.75 mm Филамент Откривање Модул Филамент Следи Сензор

3D Печатач Дел Материјал за Откривање на Модул За Lerdge Одбор 1.75 mm Филамент Откривање Модул Филамент Следи Сензор

 
DEN 239.52
DEN 201.00

Стока
Во продавницата

3 D Печатач Дел Материјал за откривање на модул За Lerdge Одбор 1.75 mm филамент откривање модул филамент следи сензор име на Производ : Материјал за откривање модул Големини за опција : 1.75 mm Карактеристики : Носат-отпорни, бакар поставува додаде и на влезот и излезот ефикасно да го продолжи животниот. пакет оглас : 1pcs 1.75 mm филамент откривање на модул


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
3D Печатач Материјал за откривање на модул
Тип На Објект:
Израмнување Модули
Бренд Име:
FYSETC
боја:
Бела
Со кабел:
Yes
поддршка филамент:
1.75 mm
Употреба:
за lerdge одбор

Поврзани производи