• Цената е намалена.
  • Свеж
Далечински Управувач AKB72915207 Замена За LG Smart TV 19LD350 19LD350UB 55LD520

Далечински Управувач AKB72915207 Замена За LG Smart TV 19LD350 19LD350UB 55LD520

 
DEN 191.04
DEN 160.00

Стока
Во продавницата


Далечински Управувач AKB72915207 Замена За LG Smart TV 19 LD350 19 LD350 UB 55 LD520
Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Ова е далечински управувач за LG smart TV. Идеален да се замени скршен далечинскиот управувач или едноставно како резервни еден. Тоа ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински. Потребни 2 x AA батерии(не се вклучени). Спецификации : Име на Производ : Далечинска Контрола Модел : AKB72915207 Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : 22×5cm/8.66×1.97 во (Прибл.) Напојување : 2 x AA батерии (не се вклучени) Функција : TV на Далечинскиот Управувач за LG Компатибилен Модел : за 22 LD320 H / 22 LD350 / 22 LE5310 / 26 LE5310 / 32 LD320 H / 32 LD350 / 32 LD460 / 37 LD320 H/ 37 LD460 / 42 LD320 H / 42 LD460 Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Далечински Управувач (не вклучувајќи ја батеријата) (Нема мало пакет)


Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
Далечинска Контрола
Пакет:
No
Употреба:
Универзална

Поврзани производи