• Цената е намалена.
  • Свеж
биг на продажба најновите убава боја француски нето guipure намали tulle Чипка со sequins африкански ткаенини За свадба dresse TS6323

биг на продажба најновите убава боја француски нето guipure намали tulle Чипка со sequins африкански ткаенини За свадба dresse

 
DEN 5184.00
DEN 4044.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!
Вовед :
Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чипка или Ресни Чипка. Тоа е широка категорија на везови чипка. Тоа е елегантен чипка со густо проткаен модели. Тие изгледаат речиси како вез на corded laces но без никаква видлива подлога нето. Можете да ги видите само embroideries пораби заедно во една убава парче од ткаенина. И понекогаш кабли се направени од конец на различни бои, која додава длабочина и интересни детали на чипка.
Опис На Производот
1. Хемиски чипка ткаенина.
2. Ширина : 51-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Африкански Модни Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.
5. Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.
Ве молиме имајте во предвид дека на боја на ткаенина на слики може да бидат различни во различни светлосни услови и може да се разликуваат во зависност од екранот/монитор.
Можете да побарате било какви прашања во врска со детали за производот преку испраќање порака преку Ali Exepress центарот за пораки или Trademanager, Whatsapp, исто така, е во РЕД. И ние ќе одговори што е можно поскоро!
Ние, исто така може да се прифати, Western Union, Money Gram и други начини на плаќање канали.
Ако сакате да се плати преку нив, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за детали.
Доставување на
Превозникот Име : DHL
Проценето Време (од Кина во САД) : 2-5 дена
Следење на Услуга : www.dhl.com
1. Ние ќе подготви стоката во рок од 2 дена по уплатата е завршена.
2. Може да има одговорност за плаќање на сопствени должност обвинет од страна на вашата земја, ако тие се потребни.
3. Ако сакате да знаете најновите превозот информации, можете да контактирате со нас веднаш.
Повратни информации
Ве молиме дај ни вашиот 5 ѕвезди на повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи. Ве молиме слободно контактирајте со нас за било незадоволителен. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши спорот. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Ширина:
1.2
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TS6323
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
NXBF NANXUAN УЖИВАЈЌИ ВО МОДА
Ткаенина Тип:
tulle чипка

Поврзани производи