• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Издувни кислород O2 сензор аглеста extender spacer 90 степени 02 bung продолжување M18 X 1.5 HU-CGQ83

Автомобил Издувни кислород O2 сензор аглеста extender spacer 90 степени 02 bung продолжување M18 X 1.5 HU-CGQ83

 
DEN 468.00

Стока
Во продавницата


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Hubsports -Автомобил Издувни кислород O2 сензор аглеста extender spacer 90 степени 02 bung продолжување M18 X 1.5 HU-CGQ83
Карактеристики :
Универзална било тема големина е 18 MM x 1.5
Двојно поцинкуван челик 90 степени О2 сензор проширувач / партиција
Директно завртки, без промена
90 степени spacer и линеарна spacer
Спецификација :
Боја : сребрена
Материјал : Нерѓосувачки челик
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 0.5-1cm се разликува поради прирачник за мерење .
Пакет се вклучени :
1 поставува кислород сензор
Ве молиме проверете ја иконата големина пред да нарачате. Работи со најмногу За Хонда, За Субару, За Toyota, За Hyundai, За Mazda, За Suzuki и За Мицубиши притисок на маслото испраќачи.
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.
НИ 7.35 / парче НАС 6.35 / парче НАС 5.35 / парче НАС 1.15 / парче НАС 1.15 / парче НАС 4.95 / парче НАС 1.95 / парче НАС 0.51 / парче НАС 0.75 / парче НАС 1.35 / парче НАС 3.15 / парче НАС 1.15 / парче НАС 0.71 / парче НАС 0.71 / парче НАС 0.75 / парче


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Година:
1945-2018
Име На Модел:
HU-CGQ83
Зафатнина:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
00inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Универзална
Нема. на Цилиндри:
сите
Точка име :
О2 Сензор Extender
Апликации:
Универзална 90 Степени
Објектот:
90 степени кислород o2 сензор
Се вклопува:
M18X1.5 кислород сензори
Дел Име:
Кислород Адаптер Spacer
боја:
Сребро хром Обложени
Item1:
О2 Кислород Сензор Аглеста Extender Spacer
Тип На Објект:
Издувна цевка
Специјални Функции:
M18x 1.5 MM нишка
Пакет:
1 x Кислород Сензор Аглеста Extender

Поврзани производи