• Цената е намалена.
  • Свеж
Keyecu Надгради Флип Далечински Автомобил Копче Фоб 3 Копчето 433MHz ID40 Чип за Опел Astra G / Zafira Б 1998-2004 6239052

Keyecu Надгради Флип Далечински Автомобил Копче Фоб 3 Копчето 433MHz ID40 Чип за Опел Astra G / Zafira Б 1998-2004 6239052

 
DEN 1099.20
DEN 1011.00

Стока
Во продавницата

Замена Надгради Флип Далечински Автомобил Копче Фоб 2 Копчето 433 MHz ID40 Сосема Нов "Опел" / G**M / Б**osch 2 Копчиња на Далечинскиот Систем за Контрола на вашиот автомобил копчиња. со неисечени сечилото pls се избере точниот ножот за вашиот модел) Одговараат за следниве модели : Astra G (1998 - 2004), без аларм Zafira Б (1999 - 2004) без аларм Замена Далечински дел број : 6239052 - 93176615 ве молиме потврдете го вашиот оригиналниот далечински имале овој дел број. Дел број може да се наоѓа на задната страна од вашите оригинални далечинскиот управувач или можете да контактирате со вашиот продавач на автомобилски.
Специјални Забелешки : Продавач/Locksmith на програмата и намалување на далечинскиот клуч


Карактеристики на производот

Број на Копчиња:
HU43, HU46, YM28, HU100
Осветленост Дел Број:
Далечинскиот клуч
Производителот Дел Број:
3 Копче
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
Со
Материјал Тип:
433Mhz ID40 Чип
Другиот Дел Број:
за Опел Astra G / Zafira Б 1998-2004 6239052

Поврзани производи