• Цената е намалена.
  • Свеж
4.5 мм 4.6 mm 4.7 4.8 мм мм 4.9 mm 5mm 5.1 mm High Speed Челик ХСС Титаниум Обложена Метал Дрво Пластика Директно месо тело Пресврт Вежба Малку

4.5 мм 4.6 mm 4.7 4.8 мм мм 4.9 mm 5mm 5.1 mm High Speed Челик ХСС Титаниум Обложена Метал Дрво Пластика Директно месо тело Пресврт

 
DEN 237.60

Стока
Во продавницата

4.5 мм 4.6 mm 4.7 4.8 мм мм 4.9 mm 5mm 5.1 mm High Speed Челик ХСС Титаниум Обложена Метал Дрво Пластика Директно месо тело Пресврт Вежба Малку 最少5个字符 最少5个字符
最少5个字符 最少5个字符


Карактеристики на производот

Дупка Со Дијаметар Од:
2 парчиња 4.5 мм, 2 парчиња 4.6 mm, 2 парчиња 4.7 mm, 2 парчиња 4.8 мм, 2 парчиња 4.9 мм, 1Pc 5mm, 1Pc 5.1 mm
Бренд Име:
ZPRLEJOY
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
4.5 мм 4.6 mm 4.7 4.8 мм мм 4.9 mm 5mm 5.1 mm
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
34.4 мм-160mm

Поврзани производи