• Цената е намалена.
  • Свеж
ЕДИНИЦА UTS1030 Рачни Спектар, Аналитичар, фреквентен опсег 9kHz ~ 3.6 GHz

ЕДИНИЦА UTS1030 Рачни Спектар, Аналитичар, фреквентен опсег 9kHz ~ 3.6 GHz

 
DEN 284090.88

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Интерфејс:
LAN,USB
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
DIY Материјали:
Електрични
Големина На Дисплеј:
5.0 - 6.9 Инчи
Број На Модел На:
UTS1030
Просечното Ниво На Бучава:
-90dBm - -129dBm

Поврзани производи