• Цената е намалена.
  • Свеж
3pieces/set Момчиња Девојчиња Пролет, есен сезона Долг Ракав блуза печатени панталони Шапка Новородено Бебе Поставите деца облека

3pieces/set Момчиња Девојчиња Пролет, есен сезона Долг Ракав блуза печатени панталони Шапка Новородено Бебе Поставите деца облека

 
DEN 1080.00
DEN 875.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
LANMUSUNG
Број На Модел На:
HA07352
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Жанр:
Облека Сет
погодни за возраста:
Доенчиња и мали деца (од 1 до 3 години)
Производ Стандарди:
Три во едно облека
Бебе Ставка Type:
девојки облека сет
Дебелина:
Обичните
Ткаенини:
памук 97%
Безбедност ниво:
Класа А
AQL:
1.0
Содржина:
Среќа Дете
Боја:
жолта/grenn

Поврзани производи