• Цената е намалена.
  • Свеж
FENGRISE Бебе 1-ви Роденден Банер Злато Хартија Фото Рамка Бебе Туш Момче Девојка Годишнината Оркестарот Прв Роденден Слика Рамка

FENGRISE Бебе 1-ви Роденден Банер Злато Хартија Фото Рамка Бебе Туш Момче Девојка Годишнината Оркестарот Прв Роденден Слика Рамка

 
DEN 233.28
DEN 233.00

Стока
Во продавницата


Следете нас да уживаат Љубителите Ексклузивен Попуст 1.ВИП цена и екстра попуст за следбеници 2.Победа бесплатни производи и големи сини картони од продавницата клуб 3.Знаејќи за новодојдени, продавница за промоција и други бенефиции однапред. Детали : Brandname : Fengrise Големина : 14x23cm Материјал : Картон Боја : Сина, розова, Злато, Сребро Прилики : 1-ви роденден, бебе туш, полот откриваат Превозот и политика на враќање : 1. Ние ќе обично се продолжи нарачки во рок од 24 часа откако уплата. 2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена. 3. Препорачаните пратки : Aliexpress стандард превозотпостабилна,побезбедна,побрзо. 4. Ние исто така нудиме изразат испорака како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно има потреба од тоа или количината е голем. 5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена по ред заврши, ве молиме контактирајте со нас. Dropshipping и трговија на големо : 1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми 2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката. Повратни информации : 1. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди). 2. Доколку производите кои сте ги добиле на беше оштетени или погрешно стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се справи со тоа и да работат надвор на најдобрите решенија, Вашето задоволство е нашата мотивација да се направи подобро.


Карактеристики на производот

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Партија
Бренд Име:
FENGRISE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
w1450
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Картон
Повод:
Бебе туш
боја:
сина, розова, злато, сребро.
Occsions:
Бебе туш, 1-от роденден
Количина:
1set(12 рамки)

Поврзани производи