• Цената е намалена.
  • Свеж
За samsung N5100 Тешко нано-екран заштитен филм супер силно влијание екран експлозија-доказ заштитна фолија

За samsung N5100 Тешко нано-екран заштитен филм супер силно влијание екран експлозија-доказ заштитна фолија

 
DEN 230.40
DEN 161.00

Стока
Во продавницата


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$5.8
$1.68
$1.38
$1.38
$1.68
$13.8
wy-приклучок-крај
Гуангжу Шун Електронски Technology Co. Ltd. е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрика
Бесплатни поштенски за повеќето земји
Екран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPU
Заштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,
1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина
2 стврднување третман на TPU без нула цврстина
3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете
4 не пукна и употребата на време за долго време
5 мала тежина е само 1/3 од калено стакло


Карактеристики на производот

Материјал:
TPU
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Бренд Име:
Kakashi
Тип:
Пред Филмот

Поврзани производи