• Цената е намалена.
  • Свеж
Брадавица Прстен Бремени жени не перфориран Флексибилни Брадавица Прстен Пирсинг на Тело Пирсинг Накит

Брадавица Прстен Бремени жени не перфориран Флексибилни Брадавица Прстен Пирсинг на Тело Пирсинг Накит

 
DEN 122.40

Стока
Во продавницата


Се топло добредојдени за да го видите нашето тело накит.Ви благодариме!
Ние сме специјализирани во производство на телото накит повеќе од 10 години во Кина.Вклучувајќи стомак прстени,брадавица прстени,јазикот пирсинг,веѓа пирсинг,labert и усна пирсинг,носот прстен,итн.Тие се многу популарни со нашите клиенти и се добие висока оценува,се надевам исто така може да се задоволат вашите барања.
Телото Пирсинг Накит,Обратна Стомак Прстен,Папокот Прстен,Папокот Прстен Плаќање T/T,Western Union,Money Gram. Пакување, 1pc/oppbag.Ние ќе го вметнете пена во кутии за да се избегне оштетување за време на транзитот. Пратката Бесплатен превозот од кина пост воздух mail.Производи ќе бидат испорачани во рок од 2 работен ден по приемот на плаќање.Ќе ја прими стоката од 15 дена до 40 дена.Други превозот компанија може да се смета ако им треба итно,како што курирската служба DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS. Повратни информации
Pls ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка ако сте satisified со нашите предмети и услуги.Ако не,pls се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас на нашата прв пат.
ви благодариме за вашето време и добредојде на тука повторно.Имаат добар ден!


Карактеристики на производот

Главниот Камен Боја:
јасно, бисер
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N006
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
congliang
Обликотшема:
Лице
Приврзоци Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Романтични

Поврзани производи