• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок квалитет на жените есен зима волнени јакна медиум долго големи големина на high-end фокс крзно јака волна палто жените грб ODFVEBX HY35

Висок квалитет на жените есен зима волнени јакна медиум долго големи големина на high-end фокс крзно јака волна палто жените

 
DEN 6671.04
DEN 3536.00

Стока
Во продавницата


Големина на Табелата, Големина(см) Биста Ракав Рамо Должина на Ткаенината Половината тежина M 84 53 35 103 78 L 88 54 36 104 82 XL 92 55 37 105 86 2 XL 96 56 38 106 90 3 XL 100 57 39 107 94 4 XL 104 57 39 107 98 1 Lnch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копчето,Џебови
Број На Модел На:
жените грб
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук,Волна
Материјал Состав:
волна
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Бренд Име:
ODFVEBX
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека Должина:
X-Долго

Поврзани производи