• Цената е намалена.
  • Свеж
Карбонски Влакна Автомобил Задниот Браник Отвори Надворешноста Скратува за Мерцедес Бенц CLS-class W218 Седан Со 4 Врати 2015-2017

Карбонски Влакна Автомобил Задниот Браник Отвори Надворешноста Скратува за Мерцедес Бенц CLS-class W218 Седан Со 4 Врати 2015-2017

 
DEN 17705.76
DEN 15227.00

Стока
Во продавницата


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Fitment Направи Модел Година Трим Мотор На Мерцедес-Бенц CLS400 2015 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2015 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2015 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2016 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2016 година 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2016 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2017 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2017 CGI Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Мерцедес-Бенц CLS500 2015 База Седан Со 4 Врати 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS500 2016 База Седан Со 4 Врати 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS500 2017 CGI Седан Со 4 Врати 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2015 4 Matic Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2015 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2016 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2016 година 4 Matic Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2017 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2015 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2016 година 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
За Benz CLS W218
Модел Година:
2015-2017
Име На Модел:
SML-XM298
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
33inch
Објектот Ширина:
18.5inch
Објектот Висина:
3inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
автомобил браник трим
Објектот Тежина:
0.09kg
Тип На Објект:
Браници

Поврзани производи