• Цената е намалена.
  • Свеж
оригиналната За elephone Ц1 Батеријата 28500mAh Batterie Bateria Акумулаторот

оригиналната За elephone Ц1 Батеријата 28500mAh Batterie Bateria Акумулаторот

 
DEN 662.88

Стока
Во продавницата


оригиналната За elephone Ц1 Батеријата 2850m Ah Batterie Bateria Акумулаторот


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
elephone Ц1 Батеријата
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR
Име:
ELEPHONE
Капацитетот На Батеријата:

Поврзани производи