• Цената е намалена.
  • Свеж
50pc Мини Животинско Дизајни Хартија Клипови Мулти Форми Брошеви Мешани Бои Безбедност Pin Креативни Возило Затворач Kawaii Метал Книга Означи

50pc Мини Животинско Дизајни Хартија Клипови Мулти Форми Брошеви Мешани Бои Безбедност Pin Креативни Возило Затворач Kawaii Метал

 
DEN 447.84
DEN 408.00

Стока
Во продавницата


50pc Мини Животинско Дизајни Хартија Клипови Мулти Форми Брошеви Мешани Бои Безбедност Pin Креативни Возило Затворач Kawaii Метал Книга Означи
Pls љубезно, истакна дека оваа 50pcs беше преполна со OPP Вреќа. Ви благодариме.
pls љубезно ве молиме да ни кажете на секоја боја како многу компјутери или ние ќе го испрати по случаен избор. Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница!
Материјал :
Метал
Пакување : OPP Вреќа
Боја :
како фотографија.
Количина :
1box=50pcs
Точка Бр.
Мулти Дизајни&Бои Книга Означи
Бренд
Ruixiang
Внимание Ве Молам ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Експрес веб-сајт
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот


Карактеристики на производот

Тип:
ознака за страница
дизајн:
Животните
Бренд Име:
ruixiang
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
боја:
Мулти бои во слика
дизајн:
Мулти Дизајни како што се фото
Големина:
1.0-2.0 Multi
Материјал:
Метал
Тежина:
200g/pc
КОЛИЧИНА:
50pcs
Функција:
Хартија Клип, Безбедност Pin, Brooch, Ознака

Поврзани производи