• Цената е намалена.
  • Свеж
Zusen 50mm TB50-2T-D 12v црвена и зелена LED сигнал кула светлина

Zusen 50mm TB50-2T-D 12v црвена и зелена LED сигнал кула светлина

 
DEN 696.00

Стока
Во продавницата


резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата
• Подобрување на видливоста ти со висок квалитет преглед
• Различни видови на протезата, види слика подолу во
• Работа : Нормална(Alawys светлина)
•FIashes : 80/min
• Главни материјали : Светилка носителот-ABS ,Светилка сенка-PC
• Сертификација : CE CQC
• Заштита Степен : IP40
• Користење на опсегот : Механичка опрема, Автоматски собранието линија,
Стигнале врата, Sentry кутија, Andon систем итн.
производ димензија (mm)
Монтажа База
Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена. Ние, исто така може да се тргува на Pay Pal.


Карактеристики на производот

боја:
Нормално, Falsh
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Бренд Име:
TAYB
Број На Модел На:
TB50-2T-D-12V
Напон:
12V
Номинална Струја:
35MA

Поврзани производи