• Цената е намалена.
  • Свеж
Децата Дуксери Бебе Девојки Облека 2018 Нови Зимски Задебелена Јакни Топло Outerwear Палта Големите Деца Лажни Две Парчиња, Суичери

Децата Дуксери Бебе Девојки Облека 2018 Нови Зимски Задебелена Јакни Топло Outerwear Палта Големите Деца Лажни Две Парчиња, Суичери

 
DEN 1007.52
DEN 957.00

Стока
Во продавницата


Децата Дуксери Бебе Девојки Облека 2017 Нови Зимски Задебелена Јакни Топло Outerwear Палта Големите Деца Лажни Две Парчиња, Суичери


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
dangdangshu
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Материјал:
Кашмир,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
девојки облека
Објектот:
големи девојки облека
Бои:
зелена и црвена и црна
Сезоната:
есен и зима
Видови:
лажни две парчиња, суичери

Поврзани производи