• Цената е намалена.
  • Свеж
нови 2018 деца стомак танц носии девојки децата од предучилишна возраст е танц здолништа pavan етничка dai танц перформанси

нови 2018 деца стомак танц носии девојки децата од предучилишна возраст е танц здолништа pavan етничка dai танц перформанси

 
DEN 1041.60
DEN 750.00

Стока
Во продавницата

Постојат 7 големини за овој фустан :
XS (100cm , за девојки/момчиња со висина 95-105cm)
S (110cm , за девојки/момчиња со висина 105-115cm)
M (120cm , за девојки/момчиња со висина 115-125cm)
L ( 130cm, за девојки/момчиња со висина 125-135cm)
XL ( 140cm ,за девојки/момчиња со висина 135-145cm)
XXL (150см , за девојки/момчиња со висина 145-155cm)
3 XL ( 160cm ,за девојки/момчиња со висина 155-165cm)


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Ацетат
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Боја Класификација:
Меи црвено, бело, зелено, сино езеро
Се применуваат за родова:
Женски

Поврзани производи