• Цената е намалена.
  • Свеж
MiLight FUT105 E27 12W RGB+УПТ LED Сијалица 110V 220V Безжична 2.4 G Сијалица Dimmable 2 во 1 Smart LED Светло Работа Со 8-Зона Далечинскиот

MiLight FUT105 E27 12W RGB+УПТ LED Сијалица 110V 220V Безжична 2.4 G Сијалица Dimmable 2 во 1 Smart LED Светло Работа Со 8-Зона

 
DEN 806.40
DEN 806.00

Стока
Во продавницата

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ако сакате ни да се прогласи за вредноста на царинење и обележани како подарок, само ве молиме да ни оставите порака, во ред, ние ќе направиме како што ни кажа. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Сите парцели имаат следење на број. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.4 G на Пренос Техника Име на Производ : 12 W RGB+УПТ LED Сијалица Модел No : FUT105 Моќност : 12 W Напон : AC86~265 V / 50~60 Hz Kelvin : 2700~6500 K Светлосен Флукс : 1100 LM Прозрачна Ефикасност : 90 LM/W CRI : >80 PC : >0. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. Ве молиме да се разгледа ризикот од сопствени грешки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Понекогаш, предмети може да биде предаден во рок од 3-7 дена по потврди за плаќање. Ние само брод да се потврди цел адреси. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash. Ако објектот е неисправен, во рок од 90 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.5 животниот век : 50000 Часа Зрак Агол : 220° Контрола на Далечина : 30m Големина : Φ74*140mm Области на Примена : куќи, ресторани, барови, итн Вашиот паметен телефон не е на располагање за контрола на сијалицата директно, Ако сакате да го користите вашиот паметен телефон за контрола на сијалицата, се уште треба уште еден wifi controler кутија, ве молиме проверете подолу и треба да нарачате одделно.
Функција : Мвр. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. И купувачот зема на враќање такса, ние ќе бидат одговорни за resending такса. Ве молиме да НЕ испраќате објект назад пред да контактирате со нас! Ние ќе ви обезбедиме со враќање форма за да се обезбеди hassel слободни трансакцијата. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздухопловната од Кина или курир, или приватна линија. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Светлина 12 W RGB&УПТ 2. Овие задолжен се на купувачот одговорност.


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
1 далечински само, 1remote 1bulb, 1 сијалица само
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Бренд Име:
kingsbond
Зрак Агол(°):
180°
Напон:
AC220V 110V
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел:
SMD3528
База Тип:
E27
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Моќ Толеранција:
5%
Просечен Живот (часот):
50000H
Обликот:
Топката
Должина:
140mm
Сијалица Карактеристики:
Dimmable
Контрола На Далечина:
30m
Kelvin:
2700~6500K
Напон:
AC86~265V / 50~60Hz
Прозрачна Ефикасност:
90lm/w
CRI:
>80
PF:
>0.5
Зрак Агол:
220

Поврзани производи