• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 5Pcs Цвет Јасно Rhinestones Правоаголник Метална Рамка Спојки Бакнеж Затворач Заклучување на Модата Чанта Чанта Торба Справи со Дел 25m

2018 5Pcs Цвет Јасно Rhinestones Правоаголник Метална Рамка Спојки Бакнеж Затворач Заклучување на Модата Чанта Чанта Торба Справи

 
DEN 2297.28
DEN 2067.00

Стока
Во продавницата


Состојба 100% Нови
Стил/Тип Чанта Торба Затворач Заклучување Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 25cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Злато позлатен/Тон Бронза


Карактеристики на производот

Тип:
се справи со
Број На Модел На:
M426
Тежина:
100g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Бамбус Шарм

Поврзани производи